האם שמעתם כבר על Escape Room?

Escape Room - חדר בריחה

אם נמאס לכם לפגוש את החברים לעוד ערב בירות בבית או לארוחת ערב משעממת במסעדה הקבועה, אם אתם מחפשים את הרעיון המדליק ביותר למסיבת הפתעה או ליום עובדים משותף, אתם חייבים להכיר את Escape Room.

מקורו של משחק בריחה – Escape Room הוא במשחק מחשב מצליח. כאשר במציאות משחקי בריחה משלבים בין המציאות המדומה לבין משחק המפעיל את כל תאי המוח, יחד עם הלוגיקה והדמיון. המשחק מתקיים בחדר בריחה מיוחד שמעוצב בצורה מיסטית, המשרה על כל המשתתפים את האווירה המיוחדת בחדר. האווירה שנוצרת מעבירה תחושה כאילו מדובר בדבר האמיתי. משך המשחק בחדר בריחה הוא שעה ובפרק הזמן הזה אתם חייבים לפתור את כל החידות תוך כדי מציאת כל הרמזים שמפוזרים  בחדר על מנת לזכות בפרס הגדול, החופש, כן החופש והיציאה מהחדר בריחה!

חדר בריחה – האם זאת המצאה ישראלית?

Escape Room הוא תופעה עולמית שכבשה את בני כל הגילאים שמחפשים אתגרים מיוחדים המספקים עניין והנאה. המשחק הזה שיגע את מוחם של היפנים, האוסטרלים, האמריקאים והרוסים וכעת הוא הגיע גם אלינו, למזרח התיכון על מנת לאפשר גם לכם לחוות את הדבר הבא בתחום הבילוי והפנאי. Quest & Quest מזמינים אתכם לתאם את המועד למשחק, מבטיחים לכם שתתמכרו לחוויה כי תצטרכו לנצל את מלוא המשאבים הנפשיים והשכליים שלכם כדי לאתר את הרמזים והחפצים ש- Quest & Quest יחביאו עבורכם בחדר.  ב- Quest & Quest מספקים לכם את המשחק האולטימטיבי שיעביר לכם את התחושה שאתם בני ערובה אמיתיים. המשחק יפעיל את הדמיון הפרוע ויעלה על פני השטח את כל הידע שצברתם בחיים וכשהזמן יתקתק ויהיה לרעתכם, תאמינו לנו, תרגישו את המתח ואת ההתרגשות האמיתית!

הדבר הבא שאתם חייבים לנסות!

Quest & Quest מציעים לכם את אטרקציית הבידור של המאה ה-21. ה- Exit Room מתאים לקבוצות קטנות של עובדים, בני משפחה או חברים עם מכנה משותף של אהבה לאתגר וסקרנות גדולה. במשחק הזה לא נדרש ידע אקדמי או כוח פיזי, אלא אך ורק יכולת חשיבה, לכן הוא מתאים פשוט לכולם וכל אחד יכול להפיק ממנו הנאה אינסופית. אז בואו להתנסות בחוויה שכבר כבשה את העולם ועכשיו נחתה גם בישראל!