משחק הרפתקאות במציאות

דור ה- 2000 חי בעולם דיגטלי ומשחק במשחקי הרפתקאות במחשב בתדירות גבוהה מהילדים בשנות ה-90. אך למרות שזה נחמד לשחק ולהתחרות אין כמו משחק הרפתקאות במציאות. חברות הסלולר הבינו את הקשר הנדרש בין  אנשים ושיתפו משחקי רשת ויצרו אף משקפיים מיוחדות שבו המשתתף נכנס למשחק הרפתקאות במציאות מדומה. אך אם כל הכבוד למשחקים ווירטואליים, הדבר החם ביותר הוא משחק הרפתקאות משותף בחדר בריחה.

משחק הרפתקאות במציאות ולא בעולם ווירטואלי

חדר בריחה לוקח את העולם הווירטואלי והמדומיין של עולם המחשבים ומיישם אותו בעולם האמיתי. נערים ומבוגרים יכולים לשחק משחק משותף כמו משחקי חברה שהיו משחקים בעבר סביב השולחן המשפחתי. ההבדל הגדול הוא שבמשחק הרפתקאות הנוכחי השחקנים אקטיביים יותר, מעורבים יותר במשחק ואף מפעילים את הראש בפתרון חידות, כי אחרת הם לא יצאו מחדר בריחה בזמן הקרוב…

סיפור מעולם אחר

חדרי בריחה יכולים ליצור מציאות מפתיעה ואפילו מפחידה הכל תלוי בכמות האביזרים והאווירה שרוצים להקנות בחדר. חדר בריחה יכול לקחת אותכם לרומניה כאשר דרקולה איים על התושבים ולגרום לכם לפתור חידות לפני שהוא יתעורר מהשינה שלו בארון המתים. חדרי בריחה יכולים להזניק אותכם לזמן אחר כאשר לוחמים רומאים מאיימים על יישוב קטן וצריך למצוא רמזים שייסעו בפתיחת המצור. בסופו של דבר כל חדר בריחה מספר סיפור שמגיע מזמן אחר ועולם אחר.

אם גם אתם רוצים להצטרף לסיפור מיוחד כנסו לאתר שלנו והזמינו כבר היום מקום בחדר בריחה.

 

משחק הרפתקאות במציאות